La versión de su navegador no está debidamente actualizada. Le recomendamos actualizarla a la versión más reciente.

INFANTIL

Rebeca Ferrero

Tutoria: dimecres de 17:00 a 18:00

 Correu:

Ana Lliso

Tutoria: dimarts de 12:30 a 13:30

Correu:

María Llín

Tutoria: dimarts de 12:30 a 13:30

Correu: maryallm@hotmail.com

Mª Ángeles Pastor

Tutoria: dimecres de 12:30 a 13:30

Correu: mangelespg67@gmail.com

 

PRIMÀRIA

Yasmina Belda

Tutoria: dimecres de 09:45 a 10:30

Correu: ybelda@hpsanjose.es

David Boluda

Tutoria: dimarts de 12:30 a 13:30

Correu:

Belén Bonastre

Tutoria: dimarts de 12:30 a 13:30

Correu: belenbon@gmail.com

Dolores Fuster

Tutoria: dimarts de 12:30 a 13:30

Correu: dfuster@hpsanjose.es

Mamen Gandia

Tutoria: dilluns de 15:30 a 16:15

Correu:

Germán Gandía

Tutoria: dimecres de 12:30 a 13:30

Correu: ggandia@hpsanjose.es

Belén Gramage

Tutoria: dilluns de 16:15 a 17:00

Correu: begrabo@hotmail.com

Sonia Gramage

Tutoria: dimarts de 16:15 a 17:00

Correu: soniagrmg@hotmail.com

Antonio Hernández

Tutoria: dilluns de 16:15 a 17:00

Correu: ahernandez@hpsanjose.es

 Montse Jordá

Tutoria: dilluns de 17:00 a 18:00

Correu:

Encarna Mullor

Tutoria: dijous de 9:45 a 10:30

Correu: emullor@hpsanjose.es

Ana Pastor

Tutoria: dilluns de 17:00 a 18:00

Correu:

Cristina Vidal

Tutoria: dijous de 11:45  12:30

Correu: cvidal@hpsanjose.es  

 

 

 

SECUNDARIA

Elvira Cañete

Tutoria: dimarts de 16:15 a 17:15

Correu: ecanete@hpsanjose.es

Raül Ferrero

Tutoria: dimarts de 11:35 a 12:30

Correu: rferrero@hpsanjose.es

Vicent Gandia

Tutoria: dimarts de 9:25 a 10:20

Correu: vgandia@hpsanjose.es

Jordi Gil

Tutoria: dilluns de 17:15 a 18:15

Correu: jordiG_22@hotmail.com

Paco Gilabert

Tutoria: dilluns de 17:15 a 18:15

Correu:

Ana Gisbert

Tutoria: dimarts de 15:15 a 16:15

Correu: agisbert@hpsanjose.es

 Cristina González

Tutoria: dimecres de 12:40 a 13:50

Correu: cgonzalez@hpsanjose.es

Lourdes Revert

Tutoria: dilluns de 12:50 a 13:45

Correu: lrevert@hpsanjose.es

Lourdes Sánchez

Tutoria: dimarts de 10:40 a 11:35

Correu: lsanchez@hpsanjose.es

Daniel Tormo

Tutoria: dijous de 16:15 a 17:15

Correu: dtormo@hpsanjose.es

 Alejandro Vidal

Tutoria: dilluns de 17:15 a 18:15

Correu: avidal@hpsanjose.es

 Emilia Domenech

Tutoria: divendres de 12:50 a 13:45

Correu: edomenech@hpsanjose.es

 

GABINET PSICOPEDAGÒGIC

Alejandro Soriano

Psicòleg

Tutoría: dimarts de matí

Correu:

Inmaculada Torró

Orientadora

Tutoria: divendres de 9:25 a 10:20

Correu: itorro@hpsanjose.es

Gracia Sevadilla

Professora de PT

Tutoria: divendres de 16:15 a 17:00

Correu: gsevadilla79@gmail.com